| ASIN | B0BHN4GH35 |
| Amazon Bestseller | #750,981 in Home & Kitchen ( See Top 100 in Home & Kitchen ) #3,133 in Water Filters & Softeners |
| Brand Name | Bluevua |
| Compatible Water Purifier Models | Bluevua RO100ROPOT |
| Customer Reviews | 4.7 4.7 out of 5 stars (592) |
| External Testing Certification | SGS |
| Included Components | 1 x Replacement Filter |
| Item Dimensions D x W x H | 10.9D x 10.9W x 35.1H cm |