| ASIN | B08F55M3VQ |
| ASIN | B08F55M3VQ |
| Active Ingredients | Salicylic Acid |
| Age Range Description | Adult |
| Best Sellers Rank | #829 in Beauty ( See Top 100 in Beauty ) #40 in Facial Day Care |