🏍️ Own the Legend: Ride the 2016 Honda CBR1000RR Replica in Style!
| ASIN | B01CML5XKG |
| Additional Features | Portable |
| Age Range Description | Kid |
| Are Batteries Required | No |
| Batteries are Included | No |
| Battery Description | No battery required |
| Best Sellers Rank | #171,105 in Toys ( See Top 100 in Toys ) #2,015 in Pre-Built Scaled Model Motor Vehicles |
| Brand Name | NewRay |
| Color | Red / Black |
| Customer Reviews | 4.5 4.5 out of 5 stars (257) |
| Global Trade Identification Number | 00093577577938 |
| Included Components | Support Tripod |
| Is Assembly Required | No |
| Item Dimensions | 25 x 25 x 25 millimeters |
| Item Type Name | moto honda cbr 1000 rr 2015 |
| Item Weight | 4.2 Ounces |
| Manufacturer | new ray france sarl |
| Manufacturer Maximum Age (MONTHS) | 924.0 |
| Manufacturer Minimum Age (MONTHS) | 60.0 |
| Manufacturer Part Number | 57793A |