| ASIN | B08C74PLHP |
| Batteries are Included | Yes |
| Battery Life | 0.1 days |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Best Sellers Rank | #779,865 in Home & Kitchen ( See Top 100 in Home & Kitchen ) #541 in Robotic Vacuums |